Služby

Našim obchodním partnerům poskytujeme dodávky automatizační techniky a komplexní i dílčí inženýrské služby. Ty zahrnují průmyslové poradenství spojené s návrhem optimální realizace připravovaného automatizačního projektu, veškeré projekční práce, elektrotechnické dodávky a dodávky prvků měření a regulace včetně dodávek rozvaděčů a kabeláže, montážní a instalační práce, dodávky periferií a počítačového hardware, vývoj a testování aplikačního a uživatelského software a jeho uvedení do provozu ve spojení s technologií, školení pracovníků konečného uživatele. Součástí dodávek jsou také veškeré činnosti spojené s vedením a dozorováním realizace automatizačního projektu. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis na dodaná zařízení.
Při realizaci automatizačních projektů úzce spolupracujeme nejen s výrobci a dodavateli technologií, strojů a zařízení, ale i s řadou odborných pracovišť a vývojových středisek. Platformou pro realizaci našich inženýrských služeb jsou přitom zejména systémy a moduly řídícího, vizualizačního, komunikačního, projekčního a databázového software firem Siemens, Allen-Bradley, Schneider-Electric (Modicon), PLC Direct, Microsoft, apod.
Od roku 2007 je naše společnost Autorizovaným systémovým integrátorem firmy Rockwell Automation pro oblast operátorských rozhraní a panelů, řídících systémů a komunikaci.